Fotografia dla firm i instytucji

Fotografia przemysłowa

Proponujemy Państwu wykonanie zdjęć obiektów przemysłowych i poprzemysłowych, maszyn, urządzeń, całych linii produkcyjnych, produktów na wszystkich etapach produkcji, surowców i podzespołów. Zastosowanie: materiały promocyjno-reklamowe, szkoleniowe, dokumentacja techniczna, marketing.

Fotografia produktowa

Oferujemy zdjęcia produktów do katalogów, ulotek, wizytówek, opakowań, billboardów. Zdjęcia wykonywane są przy użyciu oświetlenia studyjnego, na stołach/namiotach bezcieniowych z zastosowaniem optyki najwyższej klasy. Fotografujemy także przedmioty w rozmiarach makro. Wykonujemy zdjęcia dla przemysłu spożywczego  – żywność, potrawy, mrożonki

Fotografia eventowa

Zachęcamy do skorzystania z obsługi fotograficznej wydarzeń firmowych – spotkań biznesowych, inaugarcji, wernisaży, koncertów, akcji promocyjnych, festynów i wszelkich projektów, których dokumentacja posłuży do promocji idei, marki, produktu lub usługi.

Fotografia dla przedszkoli

Przedszkolom proponujemy wykonanie dokumentacji z ważnych wydarzeń w formie reportażu. Proponujemy niepozowane portrety i zdjęcia akcji. Pokazujemy dzieci w sposób naturalny i prawdziwy. Oferta skierowana jest głównie do placówek niepublicznych. Korzyści:

  • posiadanie dokumentacji fotograficznej wydarzeń w przedszkolu
  • możliwość publikacji zdjęć na stronie WWW przedszkola
  • zwiększenie udziału w mediach społecznościowych
  • udostępnienie profesjonalnych zdjęć rodzicom
  • uatrakcyjnienie oferty przedszkola i promocja marki