Projektowanie stron internetowych

Oferujemy zaawansowane projekty stron internetowych, oparte o system zarządzania treścią CMS WordPress. Wdrażane rozwiązania maja charakter otwarty i w dowolnej chwili można dodawać nowe funkcjonalności.

Zapewniamy pełną integracją z portalami społecznościowymi Facebook, Twitter i Google+. Prezentowane treści mogą zdobywać polubienia na Facebooku, być opcjonalnie komentowane lub oceniane.

Wszystkie projekty stron internetowych są dedykowane i dokładnie dopasowane do potrzeb klientów.

Podstawowe funkcje

Bezpieczeństwo

Aplikacje internetowe

Wykonujemy aplikacje internetowe z wykorzystaniem PHP, HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, MySQL. Bez problemów wykonamy dla Państwa wszelkie systemy rejestracji, rezerwacji, obsługi zamówień oraz przetwarzania danych osobowych z analityką i dynamicznie generowanymi wykresami oraz dokumentami PDF, CSV. Oferujemy także integrację z systemami płatności elektronicznych i bramkami SMS.

Pozycjonowanie

Podejmiemy się prowadzenia kampanii reklamowych opartych o linki sponsorowane Google Adwords i reklamy Facebook. Właściwie ustawiony budżet,  dobrane frazy kluczowe, region wyświetlania pozwolą na precyzyjne ulokowanie Państwa produktu lub usługi na rynku.  Nie bez znaczenia jest również właściwy kod strony pozycjonowany przez roboty indeksujące. Zajmujemy się optymalizacją kodu i struktury strony.

Media socjalne Facebook, Google+, Twitter

Podejmiemy się prowadzenia strony fanów na Facebooku, publikacji wpisów na Twitterze oraz Google+. Budowanie relacji z fanami przełoży się bezpośrednio na Państwa wyniki sprzedażowe i ruch na witrynie WWW.

Hosting

Rejestrujemy domeny WWW, udostępniamy przestrzeń dyskową na naszym serwerze, zajmujemy się bezpieczną migracją z innych serwerów, udostępniamy skrzynki pocztowe w Państwa domenie i serwery FTP.

Pakiety administracyjne

Administracja stroną WWW

Zarządzanie treścią strony WWW – umieszczanie wymaganych treści, formatowanie, edycja powierzonych zdjęć i umieszczanie na stronie. Archiwizowanie danych. Monitorowanie i kontrola systemu zabezpieczeń. Aktualizacja modułów dodatkowych(wtyczek). Bezpieczna aktualizacja systemu CMS. Utrzymywanie środowiska testowo-wdrożeniowego – mirror na innym serwerze. Pozycjonowanie.

Pakiet społecznościowy

Administracja stroną Fanpage na Facebook’u, kontakt ze społecznością – fanami. Prowadzenie konkursów, kampanii promocyjnych i informacyjnych, edycja i publikacja zdjęć. Tworzenie wydarzeń. Administracja Google Fanpage. Dokonywanie wpisów na Twitterze.

Administracja usługami internetowymi

Hosting WWW, zarządzanie skrzynkami pocztowymi, domenami i subdomenami, filtrami antyspamowymi, kontami FTP, zarządzanie strefą niepubliczną, rejestracja domen i odnawianie, pomoc techniczna.